Pach krvi 5: Krvavý masaker

• Česko Pach krve 5: Krvavý masakr (viac)
Ukážka z filmu 4

Skupina studentů se vydala do městečka Fairlake na slavný halloweenský hudební festival. Cestou je ale přepadla skupina kanibalů, kteří dostali chuť na krvavou hostinu... Pětice studentů – Billy, Cuz, Lita, Gus a Julian – vyráží o Halloweenu na hudební festival ve Fairlake v Západní Virginii. Ve městě vrcholí přípravy na festival a celou akci sleduje televize. Televizní reportérka Kaleen si jde zaběhat, ale je přepadena a ubodána trojicí kanibalských zabijáků, které vede sériový vrah Maynard. Pětice studentů pokračuje autem na festival a cestou omylem srazí po silnici jdoucího Maynarda. Ten na ně zaútočí nožem. Mladíci začnou Maynarda kopat, když vtom na místo přijede šerifka Carterová, která zatkne Maynarda i Billyho, který vezme vinu na sebe. Ostatní studenti odjíždějí do motelu. Vše sledovala trojice kanibalů, kteří po odjezdu šerifky zabijí jejího zástupce...
Na policejní stanici se Maynard a Billy ocitnou za mřížemi spolu s místním opilcem Mosem. Maynard začne všem vyhrožovat, že pokud se nedostane na svobodu, jeho kanibalové všechny vyvraždí. Šerifka však zjistí, že se jedná o neodsouzeného sériového vraha, a hodlá čekat na příjezd policejní eskorty druhý den ráno. Kanibalové ale mezitím odpojí město od telefonního signálu a elektřiny... (TV Prima)

Ukážka z filmu 4

George Stobbart

Druhý prequel k sérii Wrong Turn voľne pokračuje tam kde skončil posledný, 4. diel a obľúbenú mutantskú rodinku umiestňuje do amerického malomesta, kde sa pohrajú so skupinkou študentov, ktorí sa sem prišli zabaviť na Halloween. Obstojné pokračovanie, ktoré síce ničím neohromí, ale ponúkne kúsok hororovej zábavy, ktorý by aspoň fanúšikovia tejto série mohli oceniť. Kto sa sťažoval už pri 3. a 4. časti, bude sa bez pochýb aj tu, no mne je to jedno, rovnako ako môže byť jedno Declanovi O´Brienovi, že tu nejakí CZ/SK blbečkovia budú písať aký je zlý režisér. Osobne mi nevadí ako sa postavil k tejto sérii a takisto mi nebude vadiť ak sa chopí aj ďalších pokračovaní. ()

dubinak odpad!

Kristova noho! Na tohle už fakt nemám nervy. Pro jistotu jsem obrátila oči v sloup už při první scéně, abych se psychicky připravila na to, že lepší už to nebude. Sice jsem do toho šla s jistou zvěstí, která se samozřejmě vyplnila, protože poslední díly WT spadají do pěkných hoven. Nechápu, proč se nezůstalo u prvního skvělého dílu, o kterém si pamatuju, že se mi i zdály nehezké sny. Oni by se mi po dnešní příšerné projekci zdály taky, ale už v jiném slova smyslu, než po dobře natočeném hororu s příšerami, ze kterých jde alespoň trochu strach. No ten nápad s chlápkem za mřížema - jakože aby se neřeklo, že to bude další naháněčka uřvaných amíků někde po lese, jak už to u WT bývá zvykem - to bylo taky dost otřesný. Neustále dokola se opakující dědkovy fráze mi pěkně lezly krkem. Už nevím, jak by se dalo naznačit, ať proboha nikdo už netočí další díl. ()

J*A*S*M

A já už se nebudu ani rozčilovat, Wrong Turn mi za to nestojí. Tady se ani nikdo nesnažil, aby vzniknul dobrý film. Nechť si O'Brien jede klidně dál co rok to jeden díl, aspoň tím pádem nedostane šanci zmrvit nějakou další sérii. Jediné, co mě překvapuje, je fakt, že tentokrát jsou nespokojení i mnozí fanoušci čtvrtého dílu. Mně pětka, čtyřka i trojka přijdou nepovedené velmi podobně intenzivním způsobem. ()

Morholt

No tak alespoň jsem se ujistil v tom, že předchozí díl byl prequel. jinak jsem ovšem zklamán, protože pětka byla z celé série zatím nejslabší. Parta mutantů tentokrát nebyla příliš vynalézavá a krve a vnitřností nebylo tolik, kolik bych čekal. Navíc se tu na můj vkus až moc žvanilo. Na druhou stranu bylo po čtyřce příjemné vidět známou tvář. :D Nicméně že se kluci zubatý cítí nejlépe v lese je známo, proto bych v případném dalším díle ocenil, kdyby se tam vrátili. 40% ()

PetrPan

Doug "Pinhead" Bradley je jednou z mála věcí, která trošku povytahuje tuhle bezduchou řezničinu o kousek výš. Oproti čtyřce ubylo logických lapsů ( ty tam ale byly zábavné:) a přibylo sekání, kuchání a jiných skopičin, to by se dalo taky považovat za jistý druh zábavy a originalita a jistý humorný prvek ( jaxetoveme samosebou:) vraždám nechyběly, ale je to prostě jen o tomhle a vlastně furt dokola. Jinak série Wrong Turn nikam nesměřuje, svůj cíl už dávno našla ... teď by bylo třeba se z té prdele zase vyhrabat. ()

• V čase 0:17:43, když policista padá k zemi, je vidět, jak mu z pravého stehna upadne šíp. V dalším záběru na ležícího policistu mu šíp zase z pravého stehna trčí. (Ace.A.T.L.)
  • Většina filmu se natáčela v UFO Film & Television Studios v Dolna Malina, vesnici u Sofie v Bulharsku. Natáčelo se 19 dní. (LUKICKK)
  • Když je skupinka studentů v pokoji motelu a chystají se jít na Mountain Man Festival, Julian (Oliver Hoare) říká, že jeden lístek stojí 90 amerických dolarů, tudíž dohromady 260 dolarů, což je špatně. Správná částka je 360 dolarů. (Mrs.Blue)