Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiálny text distribútora)

AppleCore odpad!

Spoiler: Fuck logic! Naberu týpka, kterýho vůbec neznám. Přijedu domu a nechám ho tam samotnýho. Po příjezdu z nákupu na počest toho, že celej barák vykrad uspořádám párty. Když večírek skončí, dívám se jak moji celoživotní přátelé brutálně umírají. Při útěku lezu do schodů po čtyřech, protože doufám, že tak budu rychlejší. Při útěku ve venkovním prostoru pak ze schodů rovnou válím sudy. Při přeskoku asi dvacet centimetrů vysokýho plotu zakopnu, jelikož jsem v tom nikdy nebyl zrovna zdatnej. Když mi pak pan šerif zcela nechtěně zanechá bednu s důkazy před nosem, zjistím šokující objev, že jsem příbuznej toho magora. Proto ho pak, když mu hrozí jistá smrt, zachráním, protože je mi jedno, že moji přátelé brutálně zemřeli jeho rukou, je to přece můj bratranec. A vůbec mi neni divný, že ho šerif nechce zatknout. Kurva! A to 3D je v názvu proč, když tam stejně tři dé efekt je jeden a ještě k tomu pěkně trapnej? Posledních pár otázek na závěr: Proč se tohle vůbec točí? Proč se to bere vážně? Proč tomu někdo dá pět hvězd? Proč to neni jako komedie myšlený? Bývá v zavřených rakvích uprostřed noci světlo? ()

Slasher

Čas letí, v kůži maskovanej retardovanej zavalitej a s částmi lidských těl výjimečně umělecky nadanej Leatherface zůstavá. Aby ne, je jednou z největších hororových ikon a sedmdesátá léta přežije už navěky. Tak tohle je fajn špinavá buranská brutalitka, jejíž zajímavou, ovšem poměrně přehnanou zápletku spousta lidí nerozdýchá, i já už se v závěru musel smát... Jo a kozy hlavní hrdinky nám teda mohli ukázat :/ ()

Allien.9

Zapomenu-li, že existuje (původní) film z roku 1974 a porovnám "TMMP 3D" pouze s "TMMP" a "TMMP: Počátek"... ugh, má vůbec cenu to dokončovat? Leatherface převrací auta ze střech na boky, hází pilou jako by byla z polystyrénu, slyší přes její řev "hej!" na sedmdesát metrů, ale hlavní hrdinku na deset už ne. Krvavé stopy táhnoucí se přes celý pozemek až do sklepení domu vypadají jako z deseti lidí (nikoli ze dvou), hlavy a ruce jsou na první pohled umělé. Řadím se spíše mezi fanoušky chainsaw-remaků (obecně přitom remaky nemusím), ale musím se přiznat, že u tohohle nudného, fraškoidního paskvilu jsem - se seznamem nesmyslů položeném v klíně - usnula. ()

castor

Kudrlinky (abychom mohli říct, že máme jakýs takýs děj) tvůrci nabalili na story kolem nenávistných vidláků z jednoho zapadákova, kde se před časem konala čistka jedné rodinky, základ je ale pochopitelně stejný. S neustále zapnutou motorovou pilou tu pobíhá týpek s image robustního vraha postrádajícího osobnost, aby brzy zjistil, že do rodného města se vrací jeho jediná žijící příbuzná. Ta coby batole před dvěma dekádami přežila právě ono řádění vidláků. Vědátoři budou samozřejmě zklamaní, ti ostatní, kteří vědí, kdo byl Tobe Hooper a že vytvořil jeden z pilířů gore filmu, si tohle stále se opakující schéma, ve kterém někdo utíká, schovává se, je mučený, dělá nelogická rozhodnutí nebo se poctivě nasírá, jaksepatří užijí. Je nicméně škoda, že tvůrci (oproti dvěma předchozím dílům/pokračováním – kdo by se v tom vyznal?) nepřišli taktéž se špinavým vizuálem a brutálním násilím. Coby producent totiž na filmy dohlížel samotný Michael Bay, který dokazoval, že pokud najme výtvarně a klipařsky zajímavého režiséra, jeho předělávky slušně sypou. A baví. Tady je rozjezd slabší, násilí žádná hitparáda, logické lapsy začínají velmi záhy (cestou naberu hošana, kterého neznám a ještě ho nechám ve svém novém bejváku samotného?) a mladé maso na porážku v klíčových situacích vždycky běží tam, kam by neběžel divák. A ani tu bradavku neukáže. Je tu až nesympaticky velké množství náhod a špatně napsaných postav, které svým nedůvtipem o to snáz a legračněji končí pod zoubky pily Leatherfacee. Z hlavy to celé zase samozřejmě vyšumí poměrně rychle, přesto je ta půldruhá hodinka i díky Alexandře Daddario a jejímu outfitu vlastně nakonec fajn. Nejen proto, že rodina je nadevše. ()

Aluska88

** a půl. Texaský masakr motorovou pilou 3D přináší strhující příběh o hledání rodinných kořenů. Jakákoliv logika v jednání hlavní hrdinky je s ledovým klidem opomenuta a vlastně jí ani není potřeba, když je jí kočka v podání Alexandry Daddario. Takže, mladá dívka se dozví, že zdědila barák jak kráva od někoho, koho ani nezná. Sebere proto partu přátel a vyráží obhlédnout onu tajemnou nemovitost kdesi v Texasu. Ihned po příjezdu se mládež do domu nakvartýruje a po vzoru Hollywoodské bible filmových klišé, začnou postupně jeden po druhém objevovat nevýhody zdánlivě hezkého a klidného příbytku. Jediný, nikým nespatřený a před světem ukrývající se obyvatel, totiž není zrovna mírumilovný tvor. Je naopak velkým příznivcem sadistických praktik a nelítostného vraždění. Takže započne své další, krvavé tažení a hlavní hrdince vyvraždí všechny kamarády. Jenže, když se pak proti ní místní šerif a pár další chlápků spiknou a rozhodnou se jí zbavit, protože je pokrevním následovníkem šílené rodinky, ukáže se síla rodinného pouta. Když ji Leatherface zachrání z jejich spárů, hrdinka ihned rázem zapomene, že cáklý maník s netradiční maskou na ksichtě jí zmasakroval kámoše a s povzbudivými slovy: "Dělej, co umíš, bratránku!" ho vyzve k další práci. Závěr filmu pak ukazuje, jak lehko se lze vzdát počestného a plnohodnotného života. Proč by se hrdinka měla navrátit k původnímu životu, když objevila smysl svého života? Dělat posluhovačku, kuchařku a zároveň podržet rodinného příslušníka, když to bude potřebovat a krýt mu záda a snad mu poskytnout i nějakou tu něhu. Zvláště, pokud se jedná o narušeného sériového vraha. Takový vztah může jistě přinést spoustu výhod:) ()

• Jedna zo skutočných piesní Treya Songza je počuť v pozadí, keď jeho postava hrá biliard. (Arsenal83)
  • Počas naháňačky v lunaparku sa v zábere objaví postava, ktorá je oblečená ako Jigsaw z filmu Saw: Hra o prežitie (2004). (Kadas97)
  • Počas karnevalovej scény Leatherface (Dan Yeager) uteká popri atrakcii „Carnival Of Horrors“, kde osoba vybehne von v maske a plášti, čo bolo oblečenie, ktoré mal na sebe Jigsaw vo filme Saw (2004). (Arsenal83)