Škola skončila, zkoušky jsou složené a nastal čas vrhnout se do opravdového života. Ale předtím než se 13 kamarádů z Mezinárodní střední školy v Praze rozuteče do světa, hodlají uspořádat večírek, jaký tady ještě nebyl. Nápad uspořádat nelegální párty v největším místním bazénu je přijat všemi a její přípravy jsou v plném proudu. Ale co začne jako noc všech nocí, se rychle změní v boj na život a na smrt. Tajemný maskovaný zabiják začíná svůj lov. Studenti panikaří a začíná jim docházet, že vrahem musí být jeden z nich... (oficiálny text distribútora)

HoneyBunny odpad!

Od televize jsem odešla ve dvou třetinách filmu. Žádná škoda. U vyvražďovaček byste (ať už je to jakákoli kravina - a že tohle je pěknej blábol) alespoň neměli vědět, kdo je vrah. Dost bych se mýlila, kdyby to nebyl ten týpek, co jezdí stejným autem jako vrah (Toyota) a v době zabijačky nikdy není s partou (podobně vtipný byl Sběratel polibků, kde vrah i *** v české verzi mluvili úplně stejným hlasem). A i kdybych se netrefila, nevadí. Koukat na Bazén znovu, abych to zjistila, mě nikdo nedonutí. ()

venom14 odpad!

Vážně prvotřídní sračka/horor.Viděl jsem to už dřív,ale dnes bych to nazval "Německou čepelí smrti" a to už je co říct. A velmi humorná je scéna ke konci,kdy se sebou holka švihne do vody jako leklá ryba a celé je to zpomalené s hrdinskou hudbou.Jo,taky u scény,kdy musí proplavat 100 metrů rourou a na půl minuty se zasekne,to jsem se také smál. ()

zdenur odpad!

Nepopsatelné. Bazén obsahuje všechna trapná klišé ze všech zákoutí těch nejtrapnějších hororových snímků. Od partičky vysokoškoláků, přes "Gregu, tohle vážně není směšný!" až po fenomenální bafiky baf na závěr. Nepomůže ani těch pět minut s vyděšenou Geislerovou, i když ty bych hodnotil maximem. S brokovnicí vypadá ubercool!! ()

zdepapepa

Slasher klasicky krvavý a bohužel i klasicky dementní. Ale některé scény jsou natolik dementní až vás buďto pobaví nebo vám vytvoří doživotní strach z jízdy na tobogánu. Anebo z šaten u bazénů. Celkově je to ale kinematografický omyl a bohužel (nebo naštěstí? přeci jen pohled na naše české holky je fajn, zvlášť na Rybovou a Geislerovou (takové hezké české jméno, že ano?)) Za poslední zmíněné věci taky dávám tu jednu hvězdičku, která má i tak odřené uši. ()

Aleee89

Zase jeden z klasických vyvražďovacích hororů. Některé scény se povedly, ale když už předem očekáváte, že skoro všichni zemřou a vždycky přežije jeden maximálně dva, případně se ve skupině objeví rozkol, je to trochu nudné. Většině scén jsem se spíše smála, než abych se u nich bála. A čeští herci se tam ani moc nestačili ohřát a už je zabili. Prostě nic moc. ()

• Ve scéně, kdy vyjde Svenja (Linda Rybová) z bazénu a jde k tobogánu, má mokré vlasy. Při následné jízdě je má ale suché. (Sufferer)
  • Poté, co je Sára (Kristen Miller) vrahem bodnuta do nohy, plazí se, aby mu utekla. Později, kdy vraha podpálí, jde po schodech a dokonce běží, pričemž noha vypadá v pořádku. (Sufferer)
  • Ve scéně, kdy se před školou absolventi domlouvají na noční illegální párty, je v záběru dívka, která si zapaluje cigaretu. Avšak ihned po střihu si tu samou cigaretu zapaluje znovu. (x_silver)