Závěrečná kapitola nejkrvavější filmové lázně 90.let? Právě tak je označováno třetí pokračování úspěšné hororové série Vřískot v režii Wese Cravena. Ti co viděli obě předchozí části vědí, co se začne dít, když se na scéně objeví maska umrlce, pod níž se skrývá brutální vrah. Staronová hrdinka vyprávění Sidney Prescottová si změnila jméno, usadila se v horském domě v Monterey a pracuje z domova na lince ženského krizového centra. Děsivé události, které prožila na vlastní kůži, však inspirovaly hollywoodské filmaře natolik, že podle nich připravují natáčení hororu. A to je chvíle, kdy znovu začne řádit nebezpečný zabiják, který používá stejné rekvizity - hrůzu budící masku, kostým a měnič hlasu... (oficiálny text distribútora)

Jansuper

Já nevím já sem asi nějakej naruby😅. Film které mají nízké nebo průměrné hodnocení mě baví a film které sou hity úplnými a mají hodnocení úplně na vrcholu mě nebavili nebo mě nenatchli tak jak sem si myslel např , kruh, halloween 1978 prci prci prcičky 3 a 4, a vzpomněl bych si i na pár dalších a naopak jak sem již psal film s průměrným nebo nízkým hodnocením a kritikou se mi líbí jako např rychle a zběsile 2 a Tokio drift, jack hunter, kruh 2, či různé české komedie. A tak to teď platí pro sérii vřískot, podle hodnocení a spousty lidí je tohle nejslabší díl série a mě bavil zatím nejvíce a přišel mi nejlepší zatím, takovej šmrnc to prostě mělo, nevedli tam jen nekonečné otravný dialogy jako ve dvojce a nebyla to taková slátanina jako dvojka, a bylo to zaživnější pro mě prostě eště více než 1, ghostface tu zabil opravdu slušnou řádku lidí, v tom ději sem se i docela vyznal oproti druhému dílu a ghostface opět chytřejší a nepředvídatelnější než v minulých dílech a mohl na vás vyskočit tam kde to nejméně čekáte a i ty postavy mi zde přijdou fajn a to víc než v prvním či druhým díle takže za mě super, během první hodiny sem uvažoval i nad 5 hvězdama ale tou druhou hodinou která byla patrně slabší mi to trochu klesla na 4 hvězdy ale i tak tento díl byl rozhodně super. Sem velmi zvědav na čtyřku a ten nový vřískot ()

DaNQa

Vo Vreskote 3 sa objavili tí dvaja típkovci Jay a mlčanlivý Bob, ktorý o rok neskoro hrali v rovnomennom filme.V tomto filme si zahral jeden shot aj Wes Craven.Asi na oplátku, že sa oni mohli objaviť vo Vreskote. V celej sérií Vreskotu je jeden odkaz za druhým. Vreskot 1.-Kde je niejaké dievča, ktoré hrá Drew Barrymore(mala hrať pôvodne Sidney) hovorí ked sa ju vrah pýta na najoblúbenejší horor: "Prvá nočná mora v Elm Street bola dobrá, ostatné nestáli za nič".Dalej sa vo filme objavuje školník s menom Fred a má pruhovaný sveter.Dalej je tam odkaz aj ja piatok 13 či Halloween atd. Vreskot je tak ako aj Nightmare on Elm Street moja srdcovka ako celý W.Craven.Ja som pri týchto filmoch ako slepí všetko sa mi páči, žiaden zápor.Filmu nedám 100% len preto, že jednotka je proste jednotka. ()

CrashHP

Oproti dvom predošlým častiam je toto dosť veľké sklamanie a vôbec to nemá tú atmosféru z predchádzajúcich častí, škoda, dvojkou sa to malo skončiť. ()

Breeg

Nechápu tak malé hodnocení. Dle mého názoru je trojka o dost lepší než dvojka. Ale jenom můj názor. V trilogii po prvním dílu druhý nejlepší. ()

Pattrick

Tady už to opravdu skřípe, scénář je hodně mdlý, škoda ... ale Sid je zde nejhezčí z celé trilogie. Alespoň závěr se snažil zamotat a ukázat nám něco nového. Stejně Wes umí, dokáže z toho vytřískat maximum.. Tak a teď už jen tu čtyrku :) ()

marcoman

Svižné tempo poněkud ztrácí dech, stále však velmi slušné dílko. Při scénách s matkou mi opravdu běhal mráz po zádech a filmová citace mé oblíbené dvojky z filmů Kevina Smithe i návrat Randyho (teoretika hororu) víc než potěšily. Navíc se ze Sid stala již opravdu zkušená oběť, takže jen zmateně nepobíhá a je vrahovi více než důstojným soupeřem. Jste-li na tom tak jako já a nepatříte ke skalním fanouškům žánru, ale máte taky chuť se chvilku bát, bojte se s Vřískotem! ()

fumatro

Táto časť je zatiaľ podľa mňa najslabšia, miestami mi to pripadalo ako komédia a nie ako horor, niektoré postavy mi tam vyslovene vadili. ()

dancingclown

Tenhle díl je úplně o něčem jiném než předchozí dva. Skoro celý film se odehrává ve filmových ateliérech fiktivního filmu "STAB 3". Ty vraždy na začátku mě dost zklamaly. Nevím proč, ale Liev Schreiber mě ve Vřískotech neskutečně štve. Nicméně, tenhle díl mě asi ze všech nejvíc překvapil. Byla tam akce, napětí i vtip, jenž byl nejznatelnější asi právě tady, díky Gale, Deweymu a Jennifer (která byla opravdu neskutečně blbá). Taky Carrie Fisher mě pobavila. Kladnou stránkou filmu byl taky Jamie Kennedy a jeho výklad o hororové trilogii. Nejvíc co mě asi zklamalo, byly nepovedené vraždy a závěrečné odhalení vraha... ()

Niko_DA339

No, tretí diel mi prišiel už ako niečo Ehm a Ehm. Ale ako skoro vždy, aj teraz som sa mýlil. Ked už pre nič iné, tak len kvôli tomu, ako dá Sidney už po tretí raz Gale do držky...a ho*no sa stalo. Ale napriek tomu, celkom kvalitné dielo, vzhľadom na už tretie pokračovanie (alebo druhé, ako chcete). Príbeh sa znovu točí okolo Sidney a jej matky, znova sú tu klišé a znovu som sa na plnej čiare zmýlil s identifikovaným vraha - sakra, kriminalista teda asi nebudem. Klišé tu boli znova vsunuté a potešil som sa, že tu hral okrem Neve, Courteney a Davida aj Lance Henriksen. Bolo to také príjemné osvieženie a po AVP som ho konečne videl v nejakom daľšom filme, aj ked tento vznikol ešte pred AVP. Oživenie tohto dielu mi pripadalo v tom, že to je podobne ako prvý diel tvorené štýlom film vo filme. Režisér natáča film v ktorom tak povediac natáčajú film, ibaže o tom nevedia. A celkový dojem - síce to bolo slabšie, ale stálo to zato a dávam tomu 5* :) ()

eba

Trojka Vřískotu úplně zabíjí jedničku, která byla super. Z vražd bez motivu v podání vrahounů z jedničky mrazí. Tady je ovšem najednou motiv dán a kouzlo jedničky je pryč. Nejslabší díl, Courteney Cox má příšerný účes a vůbec celé to působí jako parodie. Škoda :-( ()

evelouch

Kdyz to tak vezmu, tenhle díl série Scream je asi nejpovedenejší ze všech. Tohle je konecne horor, slasher, jak má být. Vraždy ok, lekačky fajn, herci s odstupem casu hraji cim dal lip..... pekný příbeh. Vrah byl po odhalení az moc otravný. ()