Závěrečná kapitola nejkrvavější filmové lázně 90.let? Právě tak je označováno třetí pokračování úspěšné hororové série Vřískot v režii Wese Cravena. Ti co viděli obě předchozí části vědí, co se začne dít, když se na scéně objeví maska umrlce, pod níž se skrývá brutální vrah. Staronová hrdinka vyprávění Sidney Prescottová si změnila jméno, usadila se v horském domě v Monterey a pracuje z domova na lince ženského krizového centra. Děsivé události, které prožila na vlastní kůži, však inspirovaly hollywoodské filmaře natolik, že podle nich připravují natáčení hororu. A to je chvíle, kdy znovu začne řádit nebezpečný zabiják, který používá stejné rekvizity - hrůzu budící masku, kostým a měnič hlasu... (oficiálny text distribútora)

HarlanWade

Film poměrně odlišný než jeho předchůdci - originální, zajímavý. Wes věděl, že by se na něj diváci mohli potřetí za to samé už zlobit - jenže jakoby už definiivně vyčerpal své síly, navíc ten scénář stál taky za starou bačkoru. Nezáživná šeď, kterou nemohlo zachránit ani, narozdíl od dvojky, přijatelné rozuzlení. ()

Grondal

Ak by som tento film mal hodnotiť ako horor(ktorým to podľa všetkého malo byť) tak by som tomu okamžite a bez rozmýšľania napálil Odpad. Tento diel nepotrebuje žiadnu paródiu v štýle Scary Movie, pretože som mal celý čas pocit, že sa pozerám na paródiu na horor. Atmosféra nula bodov, herectvo spočíva vo vydesenom jačaní každého pri každej príležitosti. Napriek všetkému ako komédia to bolo len dosť podpriemerné, a preto moje 2*. V každom prípade, ak chcete vidieť horor, tak toto nepozerajte. ()

LucTheGreat

Well, Neve už si nového přítele nehledá, ovšem pán Kudla č. 3, jenž nahrazuje pana Kudlu č. 2, hledá ji, a tak HURÁ, startujem sekačku a jdem kosit! Co se změnilo oproti druhému dílu? Předně Neve i Courteney dorostly vlasy, Courtney zestárla o dalších 50 let a David Arquette přestal sbírat retardace.. Hlavní novinkou však jest odklon pana Kudly od porcování vysokoškoláků k porcování hollywoodských rychlokvašek, které však nejsou o nic méně důvtipné, chytré či prohnané, což svědčí o zaostalosti amerického vzdělávacího systému. Co se naopak oproti druhému dílu nezměnilo.. Neve stále trápí celulitida, protože se jejího obnaženého stehna opět nedočkáme a Pán Kudla se opět snaží ubodat (respektive když přijde o nůž, tak zastřelit, respektive když přijde o bouchačku, tak uškrtit, respektive když přijde o ruce, tak ukecat) především nebohou Neve, ale než se mu to povede, bude si to muset opět zasloužit... A tak opět chodí, opět kosí jednoho za druhým, opět sbírá potřebné bludišťáky a my mezitím opět hádáme, kdo že se to vlastně pod maskou ukrývá... Kdo ví.. Jedno je však jisté.. Hláška v podání Emily Mortimer "Nedivím se Tori Spelling a Davidu Schwimmerovi, že z natáčení vycouvali" je fuckt ftipná ... -60%- ()

Pitryx odpad!

No jen trojka začala, věděl jsem, že se budu nudit. Trapné opakování o natáčení filmu. Hluchá místo, nudné dialogy. Prostě pořád dokola ohřívaná polívčička na stejném sporáku se stejnými surovinami. Hanba mluvit, copak Wes Craven nemá na víc?? 2012052710605/11201 ()

AgnesDee

Tohle je úplně Dickensovský film. Pokračování, které maže logiku a motivaci všech předešlých záporáků. Jediné pozitivum na tomto díle je to, že postavy se konečně dokáží nějak bránit a jen hloupě nestojí a nezírají, jak vrah vraždí jejich přátele a blízké. ()

PlayEasy

V druhém díle byla řečena jedna velká pravda - filmové dvojky jsou oprus, ovšem "trojky" jsou na tom ještě hůře.... Byť je tedy zápletka očekávaná, chybí spousta našich oblíbených postav a "dvě Gale" jsou too crazy - světe div se - ono se nám to opět líbilo! Proto se nenechte zmást těmi 3* - ve skutečnosti je to jen kapku slabší než druhý díl. 65% Nebýt první nudné poloviny, šli bychom výše... ()

hrumsrt

Ta sestupná tendence je šílená... Tvůrci z toho mají srandu a hororové prvky jsou takřka trapné. Nechápu proč je součástí ta sebeparodizace! V předchozím filmu mi to vadilo a vadí mi to teď. 40% ()

Hyperbolic

(Dokoukávání/znovu zhlédnutí všech Vřískotů před vydáním 6. dílu) Dobře zvládnutý závěr trilogie, za mě trošku lepší než dvojka. Samozřejmě se dle pravidel trilogie vracíme na začátek, ale to už všechno shrnul Randy (super nahrávka!, je ho škoda, jedna z nejlepších postav). Meta-přesah dále pokračuje, nyní se z filmové školy přesouváme přímo na natáčecí set hororu. Koho by to napadlo, vidět ve třetím díle, jak se nejspíš natáčel první.. Motiv sexuálních predátorů v Hollywoodu nezestárl nejlépe, zvlášť v dnešní době, kdy se spousta věcí odkrývá (kéžby se z kreditů této série vymazala pachuť Weinstein). Na pozitivnějšíí notu, Neve Campbell je díl od dílu krásnější (a jedna z mých nejoblíbenějších final girls, silný ženský charakter a výborně zahraný), Dewey zase zajímavější a jeho výrazy jsou moc. ()

Cechyno4 odpad!

Trojka podle mého neměla ani spatřit světlo světa. Kazí reputaci předchozím dílům a je jasně nejslabší. Je zbytečně dlouhá a na konci filmu také zbytečně zamotaná. ()

Aywes odpad!

Naprosto hrozné a nudné.Odpudivé a marné.Netuším co je zde nějakým záchytným bodem jelikož je vrah méně temný, méně brutální, méně děsivý. Napětí je pryč. Nic nezbylo z předchozích dílů. Wesi Cravne co si to udělal?Nejspíše měl velmi slabou chvilku jelikož mi to přišlo jakoby byl mistr na drogách. Tak strašně nudný film, který byl až neskutečně natažený sem dlouho neviděl. Bylo to tak natažené až si to samotné zaslouží cenu za největší natahování.Prostě nic.Mrzí mě to, ale žádný světlý bod tu není. HRŮZA! ()

DandaPiper

Vzhledem k tomu, že trojka už je parodie na předchozí dva díly, nemůžu níž, protože podle mého to funguje výborně. Fakt jsem se nasmál. Ikdyž už to není tolik strašidelný, napínavý je to pořád dost a bylo tu i několik docela originálních scén. Prostě abych byl stručnej, nadržuju Vřískotům a žadnýmu nedám méně než 4 hvězdy. (Taky jste si všimli, že rok 2000 byl pro Courtney Cox-Arquette účesovým fiaskem?:D) ()

lobo87

Tretí diel, bohužiaľ, skĺzol do úplného priemeru. Craven nám ponúkol záver trilógie, bez ktorého by sme sa asi obišli. Slabá zápletka, nelogickosť konania niektorých postáv a nulová gradácia atmosféry (z môjho pohľadu). Tretia hviezdička je len z nostalgie... 50% ()