Závěrečná kapitola nejkrvavější filmové lázně 90.let? Právě tak je označováno třetí pokračování úspěšné hororové série Vřískot v režii Wese Cravena. Ti co viděli obě předchozí části vědí, co se začne dít, když se na scéně objeví maska umrlce, pod níž se skrývá brutální vrah. Staronová hrdinka vyprávění Sidney Prescottová si změnila jméno, usadila se v horském domě v Monterey a pracuje z domova na lince ženského krizového centra. Děsivé události, které prožila na vlastní kůži, však inspirovaly hollywoodské filmaře natolik, že podle nich připravují natáčení hororu. A to je chvíle, kdy znovu začne řádit nebezpečný zabiják, který používá stejné rekvizity - hrůzu budící masku, kostým a měnič hlasu... (oficiálny text distribútora)

Kryton

Dobré zakončení celé série. Už to začínalo klesat a kdyby byla čtyřka nebo pětka tak už samostatný recyklát už jednou zrecyklovaný vytvářel pěnu kolem pusy, která nejde dolu ani ředidlem. ()

fcreading

Bohužial najslabší diel z celej série Vreskotov. Craven očividne už nemal čo predviesť, a tak nám do toho všetkého pridal trochu komedie aby to vyzeralo parodicky ale určite niektoré scénky sa tu nájdu, ktoré ešte ako tak pobavia ale to je asi tak všetko. ()

fannah

Nic moc.. scénář u trojky = zbytečná jednička, což je šílená blbost a velká škoda. Jinak to celkem ušlo, akorát si teď, druhý den po shlédnutí, za boha nemohu vzpomenout, kdo byl vrah a co to vlastně bylo za děj :-D ()

agentmiky

Tady už se jede hodně na jistotu, což zamrzí. Vraždy diváka nikterak nezvednou ze židle. Závěr to mohl zachránit, ale v porovnání s prvními dvěma díly mi chyběl větší prvek překvapení. Alespoň postavy potěšily, na to se člověk může spolehnout. Za mě slabší trojka. 5/10 ()

mysiak

Veľmi zlé pokračovanie, relatívne neznámy herci, už fakt prehnaný scenár, ale je tu Neve Campbell...ale ani to nestačí na zachránenie toho čo sa už nedá zachrániť...uvidíme ako bude vyzerať Vreskot 4 alebo remake pôvodného Vreskotu? ()

Ghostface2

Třetí díl je ze série nejslabší, ale i tak jsem velice spokojen. Vřískot 3 má opět Hodně napětí, skvělé herecké obsazení a povedené lekačky. Vraha jsem mimochodem opět neuhádl. ()

K.I.N.G. odpad!

Je to přesně včera, co jsem dal "odpad!" poctivému akčnímu béčku za to, že bylo neuvěřitelně blbé. To jsem ale ještě netušil, že hned den na to uvidím něco ještě daleko ohavnějšího a nicotnějšího. Tohle bych od Cravena jako režiséra nikdy nečekal, od této chvíle ho absolutně přestávám respektovat. Z tohoto filmu, jestli se to tak dá nazvat, jsem si odnesl, kromě znechucení, názor, že nejhorší není snažit se něco vytvořit, co se ale nakonec nepovede a skončí ve sračkách. Nejhorší je jít natočit něco, o čem už předem víte, že to bude sračka, která ale vydělá na svém vydobytém jménu a na teenagerech, kteří si ten film koupí nebo na něj půjdou do kina. Nejhorší je natočit odpad jen pro peníze. ()

Gorehound

Rád by som prihodil aj piatu hviezdičku, ale...Jedno veľké ale. Kills sú na slasher také nijaké, naháňačky pred nimi fajn, ale čo sa týka samotného "bread and butter" slasherov tak ľubovoľný Friday the 13th dá Scream 3 bohužiaľ "dole". Oveľa lepšie to Cravenovi šlo s atmosferickým hlasom matky v hlave Sidney, s jej "prízrakom", Scream 3 je veľký, zábavný, chytrý, so sympatickými postavami a proti VHS late 90s nemôžem nič namietať. Dostavila sa, big time🙂 ()

kinderman

Sofistikovaná hra tvůrců s hororovým žánrem se dotkla kdečeho, od bulvární novinařiny a pokleslé literatury „faktu“ (kniha Vraždy ve Woodsboro) přes divadlo (finále dvojky) až po hollywoodský zvyk rozmělnit téma v nekonečné řadě pokračování. Rozuzlení závěru trilogie je scénáristicky křečovitě chtěné, N.Campbellovou už to evidentně příliš nebavilo, a tak do popředí vystupují Gale s Deweyem a celou sérii Vřískot lze s pobavením sledovat mimo jiné jako jejich postupnou love story. ()

dyfur

....stále vysoky śtandart i ked zo štyroch častí vreskotu pre mña najslabšia čast....dost mi to zaváñalo študiom - exterierovo poskromnu ...... ()

balba

Tento třetí díl je slabší průměr o proti prvním dvoum dílům.Co by jste taky čekali od třetího dílu , když došli nejspíše režisérovi nápady.Škoda. ()

Jufonka

40%... Tenhle film mě hodně naštval (u pokračování oblíbenejch filmů to tak ale často bejvá). Vřískot 1 mám fakt ráda, ale s tímhle se to vůbec nedá porovnávat. Slabý děj, chabé herecké výkony, o nějakém překvapení se vůbec nedá mluvit.. ()

Martin741

Scream 3 je najhorsi diel kultovej serie od Wesa Cravena. Zaporaci bez akejkolvek charizmy a dejova linia bola predvidatelna, pocas prvych 20 - 25 minut som vedel, kto je vrah. Atmosfera sa nekonala, scenar bol zosmolichany asi za 3 minuty, ked si scenarista potreboval odskocit na malu potrebu. Ani ten jeden vybuch to nezachranil od 30 % ()

Vyhy

Proč by ne. Stále to funguje, i když je to ohraná písnička. Skvělé je, že sám film si to uvědomuje a s neoriginálností si sám hraje. Jednička za mě byla nejlepší, dvojka s trojkou jsou fajn, ale pořád mě zajímají. ()

Vojťas

Přikláním se k uživateli Tosim, že jsou všechny 3 filmy stejně dobré! .... Já jsem se totiž konečně až teď (2007) odhodlal pustit si tyto horory, které jsem viděl už mnohokrát parodované (např. Scary movie; Vím, co jsi dělal minulý pátek 13.; ...). Skoukl jsem všechny 3 (v CZdub) za sebou v jeden den - a je to pro mě prostě jedna velká "hororová trilogie :-)", u které si zaslouží všechny díly stejný kus dortu! :o) ()

Petoss1

Poslabšie, ale stále je to lepšie ako Cravenov posledný Freddy. Viac srandovné ako napínavé, no po kvalitnej 1 a 2 si ako záver trilógie 3* zaslúži. Neve Campbell je sympaťáčka a Courteney Cox je hviezdička medzi novými tvárami. Mať tak možno dramatickejší záver a bola by to paráda. 60% ()